ul. Wiejska 12A, 05-092 Łomianki

Zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Tyszką

Data publikacji: 01/04/2022

W niedzielę – 3 kwietnia 2022 r. o godz 15.00 zapraszamy do Centrum Kultury w Łomiankach na spotkanie z pisarką, autorką serii ,,Zosia z ulicy Kociej” oraz ,,Mania z ulicy Kociej”. Wydarzenie dedykowane jest dzieciom z Polski i Ukrainy.

Na miejscu będzie na Was czekać moc atrakcji!
Porozmawiamy o ulubionych książkach. Przeczytamy krótką bajkę – z tłumaczem – i wspólnie odkryjemy tajemnicę Błękitnego Motylka.
Poczarujemy za pomocą czarodziejskiej różdżki, wymyślimy ZAKLEŃSTWA na różne okazje…
Przeczytamy po polsku i po ukraińsku fragmenty Zosi z ulicy Kociej i spróbujemy tak jak ona zaczarować i odkryć nieznane miejsca.
Ale to nie wszystko! Ułożymy mapę ukochanej okolicy – każdy będzie mógł stworzyć rysunek swojego ulubionego miejsca – zobaczymy, co z tego wyjdzie!

Biblioteka Publiczna w Łomiankach

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.