ul. Wiejska 12A, 05-092 Łomianki

Wypełnij ankietę i twórz z nami nową ofertę Biblioteki!

Data publikacji: 03/12/2021
Wypełnij ankietę i twórz z nami nową ofertę Biblioteki! Kliknij w link:
Biblioteka Publiczna w Łomiankach bierze udział w czwartej rundzie Programu Rozwoju Bibliotek, której celem jest opracowanie nowej oferty usług odpowiadających na aktualne potrzeby mieszkańców. Dlatego chcielibyśmy lepiej Państwa poznać – zapytać zainteresowania i pasje, dowiedzieć się, jak spędzają Państwo wolny czas, w jakich wydarzeniach biorą udział, a jakich im brakuje, jak widzą i jak chcieliby widzieć Bibliotekę. Będziemy bardzo wdzięczni za wypełnienie ankiety i włączenie się we wspólne budowanie programu Biblioteki.

Biblioteka Publiczna w Łomiankach

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.