ul. Wiejska 12A, 05-092 Łomianki

Wizyta przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Łomiankach

Data publikacji: 11/03/2022

W dniu dzisiejszym naszą Bibliotekę odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Łomiankach. Na zajęciach rozmawialiśmy o wiośnie, o tym jakie są pierwsze zwiastuny wiosny, jakie ptaki przylatują do Polski o tej porze roku, jakie kwiaty rozkwitają wiosną. Dzieci wysłuchały utworu Małgorzaty Strzałkowskiej pt. ”Wiosna”. Następnie nasi mali goście wzięli udział w grze pt. „Prawda czy fałsz?” w które odpowiadali na pytania dotyczące pór roku. Dzieci wykonały też pracę plastyczną, która polegała na wyklejeniu bociana przy użyciu waty i bibuły. Przedszkolaki znakomicie sobie poradziły ze wszystkimi zadaniami.

Biblioteka Publiczna w Łomiankach

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.