ul. Wiejska 12A, 05-092 Łomianki

Uruchamiamy nową usługę – książka na telefon

Data publikacji: 07/12/2022
Od 12 grudnia 2022 uruchamiamy nową usługę dla mieszkańców naszej gminy. Jeśli przez wzgląd na wiek, przewlekłą chorobę lub niepełnosprawność nie możesz przyjść do Biblioteki po ulubione lektury – zadzwoń do nas. Zamów książkę a pracownik Biblioteki dostarczy ją bezpłatnie pod wskazany adres.

• Z usługi “Książka na telefon” mogą skorzystać mieszkańcy gminy Łomianki, którzy ze względu na wiek, przewlekłą chorobę lub niepełnosprawność nie mogą wypożyczać książek w sposób tradycyjny.
  • Jednorazowo można wypożyczyć 10 pozycji (w tym książek wydanych dużym drukiem oraz audiobooków).
  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt (tel.: 22 751 32 23) i podanie numeru karty bibliotecznej. Usługa dostawy i odbioru jest bezpłatna, a bibliotekarze chętnie pomogą w doborze lektury.
  • Zbiory będą dostarczane do domów przez pracowników biblioteki w ustalonym z czytelnikami terminie.

Jeśli znasz osobę starszą, chorą lub niepełnosprawną, która chciałaby wypożyczać książki, ale nie może robić tego osobiście przekaż jej nasz nr telefonu: 22 751 32 23

NASZ BIBLIOTEKARZ DOSTARCZY KSIĄŻKI DO DOMU

Biblioteka Publiczna w Łomiankach

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Łomiankach

ul. Wiejska 12a