ul. Wiejska 12A, 05-092 Łomianki

Spotkanie z Jakubem Skworzem w Filii nr 2

Data publikacji: 08/11/2019

W czwartek – 17 października w Filii nr 2 w Dąbrowie odbyło się spotkanie autorskie z Jakubem Skworzem, pisarzem, autorem książki pt. „Adaś Mickiewicz –łobuz i mistrz”. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 4. I 5. Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. I. Szewińskiej w Dąbrowie Leśnej. Tematem interaktywnej lekcji było życie Adama Mickiewicza do momentu powstania “Pana Tadeusza”.

Spotkanie było dofinansowane przez Instytut Książki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Dyskusyjny Klub Książki.

Biblioteka Publiczna w Łomiankach

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.