ul. Wiejska 12A, 05-092 Łomianki

Mała książka – wielki człowiek. Startujemy z kolejną edycją programu

Data publikacji: 29/10/2022
Ruszyła kolejna edycja kampanii Mała książka – wielki człowiek. W tym roku w Wyprawce Małego Czytelnika znajdziemy nową książkę – ,,Krasnal w Krzywej Czapce” autorstwa Wojciecha Widłaka. W nowej szacie graficznej dostępne są również Karta Małego Czytelnika, naklejki oraz zakładki krasnalki. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3-6 lat do wzięcia udziału w projekcie i odwiedzenia naszej Biblioteki.
Wyprawka dostępna jest również w wersji polsko-ukraińskiej 🇺🇦
Projekt realizowany przez Instytut Książki przy wsparciu Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Biblioteka Publiczna w Łomiankach

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.