ul. Wiejska 12A, 05-092 Łomianki

EmpikGo w bibliotece w Łomiankach

Data publikacji: 10/01/2022

Biblioteka w Łomiankach, oprócz tradycyjnych – papierowych książek oferuje również kody do usługi Legimi i  Empik Go, dzięki którym zyskają Państwo dostęp do ebooków, audiobooków i podcastów.

Kody wydawane raz na miesiąc są ważne 30 dni od momentu aktywacji. Kod należy aktywować najpóźniej ostatniego dnia miesiąca, w którym go otrzymaliśmy, potem traci ważność. Korzystanie z Empik Go z bibliotecznym kodem jest bezpłatne. Liczba kodów jest ograniczona, prosimy o wykorzystywanie pobieranych kodów.

Empik Go  obecnie obejmuje 31 tys. ebooków oraz 25 tys. audiobooków i podcastów. Miesięcznie użytkownik może przeczytać/odsłuchać do 20 książek (jeden sezon podcastów traktowany jest jako jedna książka). W przypadku ebooków na czytnik Kindle można przeczytać do 10 książek miesięcznie (komiksy nie są obsługiwane). Użytkownik może korzystać z maksymalnie dwóch urządzeń i czytnika Kindle na jednym koncie. Pobrane na konto ebooki, audiobooki i podcasty można odtwarzać offline. W przypadku czytników Kindle wymagana jest comiesięczna synchronizacja konta.

Legimi oferuje dostęp do ponad 70000 tytułów na smartfonie, tablecie lub czytniku. Użytkownik nie ma limitu ilości przeczytanych książek.  Po pobraniu ebooki można czytać również offline. Jeżeli czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi. Użytkownik może korzystać z maksymalnie dwóch urządzeń na jednym koncie.

Więcej informacji oraz kody umożliwiające wypożyczanie można uzyskać w placówkach Biblioteki.

Biblioteka Publiczna w Łomiankach

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.