Dlaczego i co czytać z dzieckiem

Serdecznie zapraszamy na spotkanie “Dlaczego i co czytać z dzieckiem?”. Spotkanie poprowadzi Dorota Lipińska, autorka książek dla dzieci, była członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY (International Board on Books for Young People), specjalistka skutecznej komunikacji i rozwijania talentów. Spotkanie będzie dotyczyło roli książki i czytania z dzieckiem od pierwszych miesięcy życia do pierwszych lat szkolnych i dlaczego jest to opłacalna inwestycja w relację, a także wyboru wartościowej literatury. Spotkanie będzie miało przestrzeń na wspólne rozmowy i integrację uczestników.

Inicjatywa oddolna realizowana w ramach projektu  „Biblioteka możliwości”.