Łomiankowski Mechanizm Partycypacyjny

Drodzy Czytelnicy,

Zbliża się czas, kiedy każdy z nas ma szansę wpłynąć na rozwój naszej gminy. Łomiankowski Mechanizm Partycypacyjny to doskonała okazja, abyście mogli zdecydować, jakie projekty będą realizowane w naszej okolicy.

W bibliotece wierzymy w moc społeczności i udziału obywatelskiego. Dlatego zachęcamy Was do zapoznania się z projektami związanymi z naszą biblioteką, które zostały zgłoszone, a następnie do oddania swojego głosu na te, które uważacie za najważniejsze i najbardziej wartościowe.

Nasze projekty:

1️⃣4️⃣ Zaczytaj się w Łomiankach

2️⃣0️⃣ Marginalia – spotkania na marginesie książek

2️⃣1️⃣ Książka o każdej porze – całodobowy książkomat w Łomiankach

2️⃣3️⃣ Akcja: integracja

3️⃣6️⃣ Akademia Kompetencji Przyszłości: warsztaty rozwojowe dla młodzieży w wieku 13-18

Pamiętajcie, że każdy głos ma znaczenie! 🗳️ Wasze zaangażowanie to krok ku lepszej przyszłości dla Łomianek. Niech nasza biblioteka stanie się miejscem, gdzie nie tylko znajdziecie ciekawe książki, ale także inspirację do działania. 📖🤝

Głosowanie trwa do 24 września! Głosy można oddawać online lub osobiści.

🗳 Głosowanie on-line: www.lomianki.budzet-obywatelski.org

🗳 Punkty głosowania tradycyjnego:

– ul. Warszawska 115, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łomiankach

– ul. Staszica 2, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łomiankach

– ul. Wiejska 12A, w Centrum Kultury w Łomiankach

W tym roku mogą głosować także niepełnoletni mieszkańcy Łomianek.

Nie zwlekajcie, weźcie sprawy w swoje ręce! Czekamy na Wasze głosy!