Jak i co czytać z dzieckiem po angielsku w domu

Serdecznie zapraszamy na spotkanie “Jak i co czytać z dzieckiem po angielsku w domu”?. Spotkanie poprowadzi Monika Ufel, autorka serii o Frani, Franku i Feliksie, metodyk nauczania języka angielskiego oraz mama, która wprowadzała czytanie z dziećmi po angielsku od najmłodszych lat, wychowując swoje córki.
W czasie spotkania pomówimy o taktykach
i strategiach pomocnych we wczesnym czytaniu oraz tym, jak wybierać nadające się do tego anglojęzyczne książki. Pomówimy także o technice czytania globalnego oraz sposobach jego wprowadzania.

Inicjatywa oddolna realizowana w ramach projektu  „Biblioteka możliwości”.