Spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem

Czytanie? Lubię to 😃

Razem z Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łomiankach serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie ze Sławomirem Koprem.

Sławomir Koper urodził się 21 listopada 1963 roku w Warszawie. Po skończeniu studiów na Wydziale Historycznym na Uniwersytecie Warszawskim, zajął się on tworzeniem scenariuszy, jak również działalnością publicystyczną. To polski pisarz i autor wielu książek historycznych, traktujących o wybitnych postaciach show-biznesu. Koper jest także telewizyjnym ekspertem historycznym.

Kiedy? 📆 17 października godz. 18.00

Gdzie? 📌 Biblioteka Publiczna w Łomiankach, ul. Wiejska 12a

WSTĘP WOLNY!

Działania prowadzone są w ramach zadania pn. Biblioteka możliwości w projekcie BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność