Młodzi Liderzy: mapa marzeń – relacja

Tworzenie mapy marzeń to bardzo kreatywna aktywność. Poprzez skupienie się na swoich celach i marzeniach, tworząc wizualną reprezentację swojej idealnej przyszłości, możemy zwiększyć nasza motywację, skoncentrować się na istotnych celach oraz planować kroki niezbędne do ich osiągnięcia. Tak właśnie wyglądały pierwsze warsztaty w ramach inicjatywy oddolnej “Młodzi liderzy”. Uczestnicy razem z Marta Elward Blisko Ciebie oraz Kariną Gaszczyńską Maziajkowo – mistrzowskie warsztaty wykorzystywali także grę Wzmacniacz, której kreatywne karty stawały się wstępem do rozmowy oraz pracy rozwojowej. Nie obyło się też bez polecania swoich ulubionych lektur i cytatów.

Kolejne warsztaty już 27 maja (poniedziałek) o godz. 17.00. Tym razem młodzi liderzy będą tworzyć łapacze snów.

Zapisy: 📞22 751 32 23 lub osobiście w bibliotece. Warsztaty są bezpłatne!

Inicjatywa oddolna „Młodzi Liderzy: warsztaty budowania umiejętności rozwojowych dla młodzieży w wieku 13-18 lat” realizowana w ramach projektu „Biblioteka możliwości” przez Bibliotekę Publiczną w Łomiankach.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego | Narodowe Centrum Kultury | NPRCz 2.0