Głosy przyrody -warsztaty budowy budek lęgowych dla ptaków

Ruszamy z inicjatywami oddolnymi‼ Razem z Fundacja Promocji Rekreacji KiM zapraszamy na pierwszy cykl projektu “O literaturze nietypowo” – Głosy przyrody. Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną książki Marii Kownackiej, książki przyrodnicze dla dzieci oraz literatura opowiadająca o budzeniu się w dzieciach pasji przyrodniczej, do których należą książki Geralda Durrella. Po takim wstępie budowanie budek lęgowych dla ptaków będzie wspaniałą przygodą.

📆 Kiedy? 17 kwietnia (środa) godz. 16.00

☎ Zapisy tel. 606 225 863

Zapraszamy całe rodziny!

Działania prowadzone są w ramach programu BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność