ul. Wiejska 12A, 05-092 Łomianki

Katarzyna Żak w bibliotece w Łomiankach

Data publikacji: 01/04/2022

W środę – 23 marca 2022 w Bibliotece Publicznej w Łomiankach odbyło się spotkanie z aktorką filmową i teatralną Katarzyna Żak.
Sentymentalną rozmowę z artystką poprowadziła Małgorzata Kron – dziennikarka, prezenterka i “radiowiec z powołania”.
Aktorka dzieliła się z nami faktami z życia zawodowego, prywatnego a nawet czasów dzieciństwa. Najlepiej znamy panią Katarzynę z popularnych seriali telewizyjnych, ale również doskonale śpiewa, zwłaszcza piosenki aktorskie.
Dowiedzieliśmy się jak to się stało, że artystka “trafiła” do studia nagrań, gdzie stwierdziła, że “bardzo przyjemnie jest żyć!”.
Rozmowa z humorem i nostalgią… o radości z życia i marzeniach.
Dziękujemy Uniwersytetowi Trzeciego Wieku w Łomiankach za organizację spotkania.

Biblioteka Publiczna w Łomiankach

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.