8 maja (środa) o g. 17.00 Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat na warsztaty pt. Tajemnice odkryć geograficznych.

Program: Głośne czytanie książki pt. Słynne podróże Anthony’ego Wilsona. Udamy się w podróż w czasie i przestrzeni i dowiemy się m.in. kto był pierwszym odkrywcą, kto sądził, że ziemia jest w kształcie jajka, w jakim celu podróżnicy zakopują się w pustynnym piasku. Wykonamy własne trójwymiarowe mapy i wymyślimy krainy geograficzne. Stworzymy wspólnie atlas bajkowego świata.

Warsztaty są bezpłatne.

Uwaga!

• Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisywanie dzieci osobiście w Bibliotece, telefonicznie (22 751 32 23, 22 398 32 24) lub mejlowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
• W przypadku rezygnacji dziecka z udziału w warsztatach prosimy o telefon do Biblioteki. PROSIMY O POTWIERDZENIE UCZESTNICTWA DZIECKA W WARSZTATACH W DNIU ZAJĘĆ.