7 maja (wtorek) o g. 17.00 Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci w wieku 6 lat na warsztaty pt. Pippi urządza wycieczkę.

Program: Głośne czytanie fragmentu książki Pippi Pończoszanka Astrid Lindgren. Dowiemy się, jak wiele przygód czyha w lesie i na łące. Wyobrazimy sobie, że jesteśmy na łące i spróbujemy ciekawie zorganizować czas. Wykonamy biżuterię z kolorowego papieru. Ponadto zabawy integracyjne.

Warsztaty są bezpłatne.

Uwaga!

• Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisywanie dzieci osobiście w Bibliotece, telefonicznie (22 751 32 23, 22 398 32 24) lub mejlowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• W przypadku rezygnacji dziecka z udziału w warsztatach prosimy o telefon do Biblioteki.