Zofia Stanecka w Bibliotece - spotkanie autorskieW piątek - 6 listopada przed południem Biblioteka gościła Zofię Stanecką, autorkę m.in. uwielbianej przez dzieci serii o Basi. Dzieci miały okazję podyskutować na niezwykle ważny temat - o wolności. Zastanawiały się, co to dla nich znaczy "być wolnym", a także czy istnieją jakieś granice wolności, których przekroczyć nie może nawet sam król. Nie zabrakło także zabaw na wyobraźnię i rozmów z samą Basią. Spotkanie zakończyło tradycyjne rozdawanie autografów. Sądząc po szerokich uśmiechach uczestników, można je uznać za udane.

Zofia Stanecka - spotkanie autorskie