Spotkanie z Marią Ulatowską i Jackiem Skowrońskim w biblioteceW piątkowy wieczór, 18 listopada, w bibliotece gościliśmy znakomity duet pisarski: Marię Ulatowską i Jacka Skowrońskiego. Podczas spotkania uczestnicy wysłuchali barwnej historii o początkach kariery pisarskiej obojga autorów oraz inspiracjach, dzięki którym powstawały kolejne powieści. Autorzy opowiedzieli również, w jaki sposób powstają powieści napisane wspólnie. Dowiedzieliśmy się, że nie jest to łatwe zadanie, a szczególnie w przypadku książek kryminalnych, gdyż każdy ma swoje wyobrażenie bohaterów. Wiele czasu autorzy poświęcili swej najnowszej powieści pt. "Historia spisana atramentem".
Spotkanie przebiegło w przyjemnej atmosferze. Na zakończenie każdy uczestnik mógł nabyć książki naszych gości oraz otrzymać autograf.

Spotkanie autorskie z Marią Ulatowską i Jackiem Skowrońskim