Wizyty przedszkolaków w biblioteceMaj i czerwiec to miesiące, w których licznie odwiedzają nas dzieci z przedszkoli i szkół z terenu naszej gminy i okolic. W tym okresie zorganizowaliśmy w sumie 27 spotkań z przedszkolami i szkołami: 12 lekcji bibliotecznych dla uczniów szkół podstawowych oraz 15 spotkań dla przedszkoli. Przedszkolaki poznawały bibliotekę, słuchały głośnego czytania oraz wykonywały prace plastyczne. Uczniowie szkół uczyli się wyszukiwania książek w katalogu bibliotecznym, odnajdywania pozycji na półkach oraz obsługi konta bibliotecznego przez internet. Stworzyły również teatr, w którym wystawiali sztukę pt. "Czerwony kapturek". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.