Przedszkolaki z Kids Story w Bibliotece„Czy lubicie słuchać opowieści?” „Taaaaak!” odpowiedziały chórem dzieci z Przedszkola Kids Story, goszczące ostatnio na lekcji bibliotecznej w Bibliotece Publicznej w Łomiankach. Dzieci miały okazję zwiedzić placówkę pociągiem, lawirując między regałami i nasłuchując, czy wszystkie woluminy już się obudziły. Miały okazję pobawić się w przeznaczonej specjalnie dla najmłodszych Willi Śmiesznotce, gdzie wysłuchały też krótkiej opowieści o niezwykłym podwieczorku.

Dowiedziały się, co to jest książka, a także co znaczy wypożyczyć książkę – przy okazji opowiadając, jak o nią w domu dbać i użytkować. Pomogły też opowiedzieć historię o kotku i piesku.  Zajęcia wieńczyło kolorowanie zakładek z sowami, które na pamiątkę mogły zabrać do domu.

Wizyta przedszkolaków

Wizyta przedszkolakówWizyta przedszkolakówWizyta przedszkolakówWizyta przedszkolakówWizyta przedszkolakówWizyta przedszkolakówWizyta przedszkolaków