Wizyta w bibliotece czyli odwiedziny przedszkolakówW dniu dzisiejszym - 25 kwietnia odwiedziły nas przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Łomiankach. Dzieci pociągiem zwiedziły bibliotekę, dowiedziały się w jaki sposób wypożycza się książki, jak się nazywa oraz gdzie mieszka najsilniejsza dziewczynka na świecie, gdzie mogą znaleźć książki dla siebie. Na koniec naszych zajęć dzieci wykonały zakładki do książek. W związku z obchodzonym niedawno dniem książki i praw autorskich przedszkolaki pomalowali róże które są symbolem dnia książki. Przepięknie pomalowane róże wspólnie przykeiliśmy na specjalnej tablicy.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wizyty.

Wizyta przedszkolaków