W czwartek - 25 kwietnia gościliśmy w bibliotece przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego w Dąbrowie.  Odwiedziło nas 19 dzieci. Na spotkaniu dzieci zapoznały się z zasadami zachowania w bibliotece. Dowiedziały się również jak wygląda praca  w Bibliotece i jakie książki znajdują się na półkach. Następnie z uwagą wysłuchały "głośnego czytania" bajki.
Po wysłuchaniu bajki zwiedziły "pociągiem" bibliotekę. W końcu dzieci dotarły do "pracowni" gdzie własnoręcznie wykonywały zakładki do książek. Każda zakładka z indywidualnym projektem została zalaminowana przez bibliotekarza. Na koniec spotkania dzieci otrzymały słodki upominek.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wizyty ....

Wizyta przedszkolaków 25.04