Komisja konkursowa oceniła prace plastyczne w dwóch kategoriach – klasa III oraz klasy IV – VI. Regulamin konkursu zakładał przedstawienie ulubionego bohatera literackiego w znanym miejscu naszej Gminy, w formacie A-4. Prace wykonane mogły być dowolną techniką plastyczną, w sposób estetyczny.
Ważnym kryterium była pomysłowość, samodzielność i wkład pracy.


LISTA LAUREATÓW I WYRÓŻNIONYCH

W kategorii klasa III:

Image
I miejsce  Marta Żak klasa III Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym

I miejsce – Marta Żak klasa III Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym „Karolcia”

Image
II miejsce  Karol Żmijkowski klasa III Szkoła Podstawowa im. Jadwigi i Romana Kobendzów w Sadowej Kubuś Puchatek

II miejsce – Karol Żmijkowski klasa III Szkoła Podstawowa im. Jadwigi i Romana Kobendzów w Sadowej „Kubuś Puchatek”

Image
III miejsce  Patrycja Lisicka klasa IIIe Szkoła Podstawowa nr 1 im Marii Kownackiej w Łomiankach Fizia Pończoszanka

III miejsce – Patrycja Lisicka klasa IIIe Szkoła Podstawowa nr 1 im Marii Kownackiej w Łomiankach „Fizia Pończoszanka”

W kategorii klasy IV – VI:

Image
I miejsce  Maria Waldowska klasa VI Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym

I miejsce – Maria Waldowska klasa VI Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym „Pippi Pończoszanka”

Image
II miejsce  Nadia Jarosz klasa Vd Szkoła Podstawowa nr 1 im Marii Kownackiej w Łomiankach seria: Wróżki Wydaw. Demart

II miejsce – Nadia Jarosz klasa Vd Szkoła Podstawowa nr 1 im Marii Kownackiej w Łomiankach seria: Wróżki Wydaw. Demart

Image
III miejsce - Dominika Gutowska klasa IV Szkoła Podstawowa im. Jadwigi i Romana Kobendzów w Sadowej

III miejsce – Dominika Gutowska klasa IV Szkoła Podstawowa im. Jadwigi i Romana Kobendzów w Sadowej „Jaś i Małgosia”

Image

Nagroda specjalna jury – Adrianna Bieżyńska klasa Ve Szkoła Podstawowa nr 1 im Marii Kownackiej w Łomiankach „Plastusiowy pamiętnik”


Image
Wyróżnienie  Julia Kaczmarek klasa VI Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym

Wyróżnienie – Julia Kaczmarek klasa VI Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym "Mitologia”

Image
Wyróżnienie  Natalia Skarbek klasa IV Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym

Wyróżnienie – Natalia Skarbek klasa IV Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym "Królewna Wanda”

Image
Wyróżnienie  Martyna Otręba klasa VIb Szkoła Podstawowa nr 1 im Marii Kownackiej w Łomiankach

Wyróżnienie – Martyna Otręba klasa VIb Szkoła Podstawowa nr 1 im Marii Kownackiej w Łomiankach "Czerwony Kapturek”

Nagrody specjalne Pani Dyrektor Biblioteki Publicznej:

Image

Julia Kaczmarek klasa VI Szkoła Podstawowa w Dziekanowie Leśnym "Mitologia”

Image
Agata Widomska kl. VI Szkoła Podstawowa w Dziekanowie Leśnym

Agata Widomska kl. VI Szkoła Podstawowa w Dziekanowie Leśnym "Rogaś z Doliny Roztoki”

Image
Małgorzata Jońska kl. VI d Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomiankach

Małgorzata Jońska kl. VI d Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomiankach "Plastusiowy pamiętnik”

Image
Karolina Barcińska kl. III Szkoła Podstawowa w Sadowej

Karolina Barcińska kl. III Szkoła Podstawowa w Sadowej "Karolcia”

Nagroda specjalna Prezesa Komunikacji Miejskiej w Łomiankach:

Image
Maria Waldowska klasa VI Szkoła Podstawowa w Dziekanowie Leśnym

Maria Waldowska klasa VI Szkoła Podstawowa w Dziekanowie Leśnym "Pippi Pończoszanka”



Skład komisji:
Grażyna Kozińska – Dyr.. Biblioteki Publicznej w Łomiankach
Anna Walendzik – kier. Biblioteki SP nr 1
Justyna Weremecka – nauczyciel – bibliotekarz SP nr 1
Dorota Szymańska – nauczyciel plastyki
Katarzyna Porczyk – nauczyciel języka polskiego