Biblioteka Publiczna w Łomiankach poszukuje kandydata na stanowisko bibliotekarza.
Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie formalne i rzeczowe zbiorów,
  • Udostępnianie zbiorów,
  • Prowadzenie lekcji bibliotecznych i zajęć z animacji czytelnictwa.

Tryb pracy: pełny etat

Wykształcenie: ukończone studia licencjackie lub magisterskie na kierunku informacja naukowa i bibliotekoznawstwo lub studenci ostatniego roku studiów.

Wymagania:

• Znajomość zagadnień merytorycznych m. in. formatu MARC 21 i UKD,
  • Mile widziana znajomość Systemu Bibliotecznego Mateusz,
  • Znajomość trendów literackich oraz literatury dla dzieci i młodzieży,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność wykorzystania z zasobów Internetu w codziennej pracy.

Wymagane dokumenty:

• CV,
  • List motywacyjny.

Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 6 września 2019 r.

Zastrzegamy sobie możliwość anulowania lub zmiany oferty pracy bez podawania przyczyn oraz skontaktowania się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.