ul. Wiejska 12A, 05-092 Łomianki

Czy pisarz ma czas na życie prywatne? – spotkanie z autorką Agnieszką Tyszką.

Data publikacji: 13/05/2022

Czy zastanawialiście się kiedyś czy autor ma czas na życie prywatne? Ile zajmuje mu pisanie książki? Czy zdarza mu się przy pisaniu płakać? Tego ciekawi byli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym, którzy w czwartek – 12 maja 2022 spotkali się z autorką książek dla dzieci i młodzieży – Agnieszką Tyszką.
Uczniowie zapoznali się z losami Zosi i Mani, usłyszeli fragment książki „Mejle na miotle”, a potem samodzielnie przygotowywali dobre wiadomości. Po spotkaniu był czas na zakup książek, autografy, a nawet kilka indywidualnie zamienionych z autorką słów. Mamy ogromną nadzieję, że ziarno literackie zostało zasiane, a przed nami jeszcze wiele inspirujących spotkań.
Spotkanie zostało zorganizowane w ramach obchodów XIX Tygodnia Bibliotek.

Biblioteka Publiczna w Łomiankach

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.